A hozzászólásodra akkor is válaszoltunk volna, ha nem találsz ki ilyesmi "poént", mint a mérgezést. Lehet, hogy Te jól szórakozol - én nem annyira, láttam kutyát, orrán, száján, minden testnyílásából vérzőt, mert megmérgezték.
Ha kérhetnélek, akkor 1. tartsd tiszteletben, hogy ez nem egy vicceskedő topic,
2. itt sokan naponta szembesülünk a kóborkutya-problémával
3. sokan, naponta szedünk össze elütött, mérgezett, bántalmazott állatot
4. ez a topic az Illatos úti kutyákról szól egyébként - ha tudunk segítséget adni, megtesszük, de momentán úgy látom, beszélgetni próbálsz, amire nyilván van más hely
5. kértem, hogy add meg a pontos lelőhelyüket ezeknek a kutyáknak, kértem, hogy leírást adj róluk - nem történt meg. Akkor most miről is beszélgetünk? |