|
|
|
|
 |
oncogito
2006-06-03 12:24:51
|
6948
|
Azokat sem kell megmérgezni. Vagy olyan helyre kellene kerülni, ahol szabadon lehet (nagy kert, tanya) vagy olyanhoz, aki személyesen sokat tud vele foglalkozni. Ugyanis ha nem tudnád - a szabadon születettek is szelidíthetők, csak a bezártságot nem szeretik. Akár az ember - bármilyen hihetetlenül is hangzik. :-/ |
|
A hozzászólás:
 |
duygu
2006-06-03 12:19:17
|
6947
|
Az ilyen vadon született kutyákkal mit lehet tenni? |
|
Előzmény:
 |
nextdoor
2006-06-02 21:19:02
|
6944
|
Igazad van, ezt kihagytam. Bár mintha most nem lenne tüzelési időszak. Habár...már ez is olyan össze-vissza.
Azt is kihagytam, hogy elképzelhető, hogy gazdtlanul született kutyákról van szó, számukra ahlált jelenthetné, ha befogják és bezárják őket, Sajnosnem egy olyan eset volt, amikor temetői, elhagyott gyártelepi kutyák kerültek - az ő olvasatukban - fogsába, belehaltak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|