Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2006-06-03 12:24:51 6948
Azokat sem kell megmérgezni.
Vagy olyan helyre kellene kerülni, ahol szabadon lehet (nagy kert, tanya) vagy olyanhoz, aki személyesen sokat tud vele foglalkozni.
Ugyanis ha nem tudnád - a szabadon születettek is szelidíthetők, csak a bezártságot nem szeretik. Akár az ember - bármilyen hihetetlenül is hangzik. :-/
A hozzászólás:
duygu Creative Commons License 2006-06-03 12:19:17 6947

Az ilyen vadon született kutyákkal mit lehet tenni?

Előzmény:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-02 21:19:02 6944

Igazad van, ezt kihagytam. Bár mintha most nem lenne tüzelési időszak. Habár...már ez is olyan össze-vissza.

Azt is kihagytam, hogy elképzelhető, hogy gazdtlanul született kutyákról van szó, számukra ahlált jelenthetné, ha befogják és bezárják őket, Sajnosnem egy olyan eset volt, amikor temetői, elhagyott gyártelepi kutyák kerültek - az ő olvasatukban - fogsába, belehaltak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!