Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-06-03 11:55:11 442
Vagy Minoltát...
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-06-02 21:53:16 438

Nem fog müködni...

 

A gépedre csak olyan közgyürüt vegyél amely átviszi az elektromos jeleket is.

Különben ugyan az az állapot áll fenn, mint mikor levetted az objektívet.

 

Sajnos ilyenek a belépőszintű Nikon DSLR-ek.

 

Nem viccnek szánom: kevés pénzből 300D-t kell venni. Ahhoz bármit lehet esztergálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!