Sziasztok!
Új vagyok itt és lenne egy kérdésem.
Nikon D50-hez szeretnék csináltatni egy közgyűrűt.
Nagyon ügyes forgácsolós barátaim vannak mindenféle gépekkel megáldva.
Maró, eszterga meg mit tudom én milyen célgépek vannak a műhelyben ahol én is dolgozom (kaorsszériás).
Tehát élőben még sosem láttam csak képen, de élnék a jelszóval : lehetetlen nincs csak tehetetlen. Nos nekem pénzem sincs és ha tehetném még az obiparkomat is csináltatnám, de nincs optikus ismerősöm. :-)
Nos van valakinek tippje honnan tudnék szerezni egy rajzot, vagy bármi más infót, hogy mi képpen is kell kinéznie egy ilyennek?
Ma megfordítottam az obit (Sigma 18-50 F3.5-5-6) és nagyon közel engedett. Azonban a gépet nem lehetett ellőni. Ez miért van? Mit kellene tennem, hogy tudjak fotózni?
Valamiféle fordítot kell gyártanom netán elektrónikával?
Van erre valami lehetőség?
Nagyon érdekel a téma, mert makró obiról álmodni sem merek.
|