|
|
|
|
 |
duygu
2006-06-03 12:19:17
|
6947
|
Az ilyen vadon született kutyákkal mit lehet tenni? |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2006-06-02 21:19:02
|
6944
|
Igazad van, ezt kihagytam. Bár mintha most nem lenne tüzelési időszak. Habár...már ez is olyan össze-vissza.
Azt is kihagytam, hogy elképzelhető, hogy gazdtlanul született kutyákról van szó, számukra ahlált jelenthetné, ha befogják és bezárják őket, Sajnosnem egy olyan eset volt, amikor temetői, elhagyott gyártelepi kutyák kerültek - az ő olvasatukban - fogsába, belehaltak. |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2006-06-02 16:12:35
|
6937
|
Azért nem kellene teljesen elbagatelizálni. Az ivaruk azért lenne fontos, mert ha pl. tüzelő szuka köré tömörült kanokról van szó, akkor jobb ha békén hagyja őket, akkor még a kaja sem kell. Akkor tényleg agresszívak, ezt tapasztalatból tudom. De ha nem erről van szó, akkor korrekt, amit írtál a hozzájuk való viszonyulással.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|