Keresés

Részletes keresés

duygu Creative Commons License 2006-06-03 12:19:17 6947

Az ilyen vadon született kutyákkal mit lehet tenni?

A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-02 21:19:02 6944

Igazad van, ezt kihagytam. Bár mintha most nem lenne tüzelési időszak. Habár...már ez is olyan össze-vissza.

Azt is kihagytam, hogy elképzelhető, hogy gazdtlanul született kutyákról van szó, számukra ahlált jelenthetné, ha befogják és bezárják őket, Sajnosnem egy olyan eset volt, amikor temetői, elhagyott gyártelepi kutyák kerültek - az ő olvasatukban - fogsába, belehaltak.

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2006-06-02 16:12:35 6937
Azért nem kellene teljesen elbagatelizálni.
Az ivaruk azért lenne fontos, mert ha pl. tüzelő szuka köré tömörült kanokról van szó, akkor jobb ha békén hagyja őket, akkor még a kaja sem kell. Akkor tényleg agresszívak, ezt tapasztalatból tudom.
De ha nem erről van szó, akkor korrekt, amit írtál a hozzájuk való viszonyulással.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!