Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2006-06-02 14:57:33 6930
Ismétlem: az ismeretségi körödben is kérdezősködhetsz, hátha lenne, aki befogad ebkét.
Hány kutyáról van szó kb. mekkorák és milyen ivaruak?
oncogito Creative Commons License 2006-06-02 14:55:06 6928
Menhelyek linkjei:
menhelyek
A hozzászólás:
duygu Creative Commons License 2006-06-02 14:49:55 6927

Tudsz mondani olyan menhelyet, ahová el lehet helyezni őket? Valami ilyesmi segítséget vártam.

 

 

OFF

Nem érzem úgy, hogy ítélkeztem volna a hajléktalanok felett. Elég gyakran van hozzájuk szerencsém a munkámból kifolyólag. Továbbra is fenntartom, hogy nagy részük pszichiátriai beteg. (Az alkoholizmus is ebbe a körbe tartozik.) Nem tudom, hogy ebben az országban ez miért olyan dolog, amit szégyelni kell, miért lesz megbélyegzett az, aki pszichiátriai kezelésre szorul. 

Többet nem kívánok ehhez hozzászólni, hisz nem erről szól a topik.

ON

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2006-06-02 14:40:14 6925
Segíts az ebeknek gazdit keríteni, vagy legalább menhelyre (nem illatos uti sintértelepre!) bejuttatni.
Mások felett pedig ne ítélkezz látatlanban!
Sosem tudod, számodra mit hoz a holnap!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!