|
|
|
|
 |
oncogito
2006-06-02 14:57:33
|
6930
|
Ismétlem: az ismeretségi körödben is kérdezősködhetsz, hátha lenne, aki befogad ebkét. Hány kutyáról van szó kb. mekkorák és milyen ivaruak? |
|
A hozzászólás:
 |
duygu
2006-06-02 14:49:55
|
6927
|
Tudsz mondani olyan menhelyet, ahová el lehet helyezni őket? Valami ilyesmi segítséget vártam.
OFF
Nem érzem úgy, hogy ítélkeztem volna a hajléktalanok felett. Elég gyakran van hozzájuk szerencsém a munkámból kifolyólag. Továbbra is fenntartom, hogy nagy részük pszichiátriai beteg. (Az alkoholizmus is ebbe a körbe tartozik.) Nem tudom, hogy ebben az országban ez miért olyan dolog, amit szégyelni kell, miért lesz megbélyegzett az, aki pszichiátriai kezelésre szorul.
Többet nem kívánok ehhez hozzászólni, hisz nem erről szól a topik.
ON |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2006-06-02 14:40:14
|
6925
|
Segíts az ebeknek gazdit keríteni, vagy legalább menhelyre (nem illatos uti sintértelepre!) bejuttatni. Mások felett pedig ne ítélkezz látatlanban! Sosem tudod, számodra mit hoz a holnap! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|