|
|
|
|
 |
oncogito
2006-06-02 14:40:14
|
6925
|
Segíts az ebeknek gazdit keríteni, vagy legalább menhelyre (nem illatos uti sintértelepre!) bejuttatni. Mások felett pedig ne ítélkezz látatlanban! Sosem tudod, számodra mit hoz a holnap! |
|
A hozzászólás:
 |
duygu
2006-06-02 14:31:41
|
6922
|
Te azt írtad, mentsem meg. De hogyan? Már írtam, hogy a lakáskörülményeim és életvitelem nem teszik lehetővé egy kutya befogadását.
(A hajléktalanok nagy része pszichiátriai beteg, és az ilyen beteg emberektől nem várható el, hogy úgy tudjanak gondolkozni, mint egy egészséges ember. Nagy részüknek egyáltalán nincs betegségbelátásuk, ezért nem is hajlandóak együttműködni a kezelésben.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|