Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2006-06-02 14:40:14 6925
Segíts az ebeknek gazdit keríteni, vagy legalább menhelyre (nem illatos uti sintértelepre!) bejuttatni.
Mások felett pedig ne ítélkezz látatlanban!
Sosem tudod, számodra mit hoz a holnap!
A hozzászólás:
duygu Creative Commons License 2006-06-02 14:31:41 6922

Te azt írtad, mentsem meg. De hogyan? Már írtam, hogy a lakáskörülményeim és életvitelem nem teszik lehetővé egy kutya befogadását.

 

(A hajléktalanok nagy része pszichiátriai beteg, és az ilyen beteg emberektől nem várható el, hogy úgy tudjanak gondolkozni, mint egy egészséges ember. Nagy részüknek egyáltalán nincs betegségbelátásuk, ezért nem is hajlandóak együttműködni a kezelésben.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!