|
|
|
|
 |
duygu
2006-06-02 13:55:25
|
6918
|
| Igen, egy bizonyos kutyát. Én is szeretem szüleim kutyáját, mégis félek az általam már említett ebektől. |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2006-06-02 13:42:40
|
6917
|
| Minnél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat... |
|
Előzmény:
 |
duygu
2006-06-02 13:30:43
|
6916
|
Sajnálom, hogy szó szerint vetted, amit írtam.
Amit írtál, azt te sem gondolod komolyan.
Egyébként egy kutya élete messze nem ér annyit, mint egy ember élete, ezért nem tartom szerencsésnek az összahasonlítást. A kutya az egy kutya, az ember meg ember.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|