Keresés

Részletes keresés

duygu Creative Commons License 2006-06-02 13:55:25 6918
Igen, egy bizonyos kutyát. Én is szeretem szüleim kutyáját, mégis félek az általam már említett ebektől.
A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2006-06-02 13:42:40 6917
Minnél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...
Előzmény:
duygu Creative Commons License 2006-06-02 13:30:43 6916

Sajnálom, hogy szó szerint vetted, amit írtam.

 

Amit írtál, azt te sem gondolod komolyan.

 

Egyébként egy kutya élete messze nem ér annyit, mint egy ember élete, ezért nem tartom szerencsésnek az összahasonlítást. A kutya az egy kutya, az ember meg ember.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!