|
|
|
|
 |
m a x
2006-06-02 13:42:40
|
6917
|
| Minnél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat... |
|
A hozzászólás:
 |
duygu
2006-06-02 13:30:43
|
6916
|
Sajnálom, hogy szó szerint vetted, amit írtam.
Amit írtál, azt te sem gondolod komolyan.
Egyébként egy kutya élete messze nem ér annyit, mint egy ember élete, ezért nem tartom szerencsésnek az összahasonlítást. A kutya az egy kutya, az ember meg ember.
|
|
Előzmény:
 |
m a x
2006-06-02 09:23:40
|
6914
|
Gratulálok! Remélem a kollégáidnak sem szimpatikus a gondolkodásod, nem tetszik a hajad színe, esetleg félnek tőled, és előbb tesznek mérget a kávédba, mint Te az övékbe... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|