|
|
|
|
 |
duygu
2006-06-02 13:30:43
|
6916
|
Sajnálom, hogy szó szerint vetted, amit írtam.
Amit írtál, azt te sem gondolod komolyan.
Egyébként egy kutya élete messze nem ér annyit, mint egy ember élete, ezért nem tartom szerencsésnek az összahasonlítást. A kutya az egy kutya, az ember meg ember.
|
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2006-06-02 09:23:40
|
6914
|
Gratulálok! Remélem a kollégáidnak sem szimpatikus a gondolkodásod, nem tetszik a hajad színe, esetleg félnek tőled, és előbb tesznek mérget a kávédba, mint Te az övékbe... |
|
Előzmény:
 |
duygu
2006-06-02 01:25:03
|
6909
|
Sziasztok! Remélem tudtok nekem segíteni.
A lakásom közelében kóbor kutyák vannak. A házunkkal szemben van egy nagy üres telek, ott tanyáznak. Már nem merek tőlük hazajönni este, éjszaka, és hajnalban elmenni otthonról. Egyszer, amikor mentem dolgozni hajnalban, körbevett 3 kutya. Sehol nem volt senki a környéken. Azt se tudtam, mit csináljak, csak elkezdtem ordítani, ettől kicsit megijedtek, és hátrálni kezdtek.
A kérdésem, hogy kinek lehet szólni, hogy távolítsák el az ebeket? Ha senki nem fogja elvinni őket, én tuti, hogy megmérgezem őket, mert már elegem van abból, hogy félnem kell, ha haza akarok menni.
Mit lehet csinálni, hogy ne támadjanak meg?
Ha tudtok valami segítséget, azt nagyon megköszönném.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|