Keresés

Részletes keresés

duygu Creative Commons License 2006-06-02 13:26:00 6915

Nem hiszem, hogy egy kutya 35 négyzetméterre való, főleg a jelenlegi életvitelem mellett, amikor össze-vissza vagyok otthon.  Ha egyszer lesz egy kutyám, akkor tuti akkor lesz, ha majd sikerül egy kertes házhoz jutnom.

 

A mérgezést csak elkeseredésemben írtam. De mit tegyek velük, ha félek tőlük? Már gyomorgörcsöm van, ha éjszaka el kell mennem mellettük, amikor kihalt az utca, és senki nem tud segíteni. Láttam képeket arról, hogy mit tudnak tenni az éhes kutyák egy emberrel. Remélem ezek az ebek annyira azért nem éhesek...

oncogito Creative Commons License 2006-06-02 08:55:35 6911
Sőt, ha örökbefogadtál egyet, a többinek is segíthetnél gazdit keresni.
Tudod, nem csak az élet elvételével lehet életet védeni !!!!
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2006-06-02 08:54:23 6910
Fogadj örökbe egyet, az majd megvéd a többitől.
Bár ahogy leírod nem is akartak bántani, legfeljebb éhesek voltak.
Azon kívül ha azok nélkül a kutyák nélkül többet senkinek nem kell félni - akkor tényleg elvelük. De a közbiztonságot nem ők veszélyeztetik leginkább.
Ha meg mérgezésről beszélsz - itt könnyen találhatsz olyat, aki ezért feljelent!!!!
Előzmény:
duygu Creative Commons License 2006-06-02 01:25:03 6909

Sziasztok! Remélem tudtok nekem segíteni.

A lakásom közelében kóbor kutyák vannak. A házunkkal szemben van egy nagy üres telek, ott tanyáznak. Már nem merek tőlük hazajönni este, éjszaka, és hajnalban elmenni otthonról. Egyszer, amikor mentem dolgozni hajnalban, körbevett 3 kutya. Sehol nem volt senki a környéken. Azt se tudtam, mit csináljak, csak elkezdtem ordítani, ettől kicsit megijedtek, és hátrálni kezdtek.

A kérdésem, hogy kinek lehet szólni, hogy távolítsák el az ebeket? Ha senki nem fogja elvinni őket, én tuti, hogy megmérgezem őket, mert már elegem van abból, hogy félnem kell, ha haza akarok menni.

 

Mit lehet csinálni, hogy ne támadjanak meg?

 

Ha tudtok valami segítséget, azt nagyon megköszönném.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!