Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-05-31 22:18:56 408
De ne vegyél rá mérget... inkább kerítek holnap egy floppyt valahonnan kipróbálni.... remélem lesz, a mostani gépembe már floppymeghajtó sincs :)
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-05-31 22:15:52 406

Hát a mágneskorong a közepiből :)

Hallottam valahol, próbáld ki... két réteg egymásra... hátha :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!