|
|
|
|
 |
Törölt nick
2006-05-30 17:18:40
|
676
|
Caipi, és egy ilyen kiszállás + felmérés mennyibe fáj?
És mennyi, ha valamit csinálnak is? |
|
 |
ehead
2006-05-30 16:58:57
|
675
|
Köszi a telszámot. Nálam a legnagyobb gond az a szomszéd lakás, aminek a strangja a lakáselválasztó falban megy. Erre talán van valami megoldás. Felülről is hallani lépteket, de az annyira nem zavaró, mint a szomszéd fürdőszobája. Próbálkozom. Ha nem marad más, akkor 10 cm bánja, ha ezzel valóban megoldódik a probléma. |
|
 |
Törölt nick
2006-05-30 13:30:38
|
674
|
| Igen, én is ilyesmiket tudtam meg, hát valószínű akkor értékesítés és költözés következik :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2006-05-30 13:16:19
|
673
|
Hát megoldást javasolt az enyém, mondjuk az is 10 centit elvett volna, de nem számszerűsítette decibelben. Igazából azt mondta, hogy utólag csak javítani lehet, jóvá tenni nem. (Különösen igaz ez persze a felülről jövő áthallásra, amit aligha tudsz Te megoldani.)
Csott Róbert 30/2039324 |
|
Előzmény:
 |
ehead
2006-05-30 11:13:39
|
671
|
Engem is érdekelne egy jó akusztikus, mondjuk olyan cég, aki be is méri és úgy számolja ki, hogy az általa javasolt megoldással mennyivel csökkenthető az áthallás.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|