Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-05-30 17:18:40 676

Caipi, és egy ilyen kiszállás + felmérés mennyibe fáj?

És mennyi, ha valamit csinálnak is?

ehead Creative Commons License 2006-05-30 16:58:57 675
Köszi a telszámot.
Nálam a legnagyobb gond az a szomszéd lakás, aminek a strangja a lakáselválasztó falban megy. Erre talán van valami megoldás. Felülről is hallani lépteket, de az annyira nem zavaró, mint a szomszéd fürdőszobája.
Próbálkozom. Ha nem marad más, akkor 10 cm bánja, ha ezzel valóban megoldódik a probléma.
Törölt nick Creative Commons License 2006-05-30 13:30:38 674
Igen, én is ilyesmiket tudtam meg, hát valószínű akkor értékesítés és költözés következik :-)
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2006-05-30 13:16:19 673

Hát megoldást javasolt az enyém, mondjuk az is 10 centit elvett volna, de nem számszerűsítette decibelben. Igazából azt mondta, hogy utólag csak javítani lehet, jóvá tenni nem. (Különösen igaz ez persze a felülről jövő áthallásra, amit aligha tudsz Te megoldani.)

Csott Róbert 30/2039324

Előzmény:
ehead Creative Commons License 2006-05-30 11:13:39 671

Engem is érdekelne egy jó akusztikus, mondjuk olyan cég, aki be is méri és úgy számolja ki, hogy az általa javasolt megoldással mennyivel csökkenthető az áthallás.

 


 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!