|
|
|
|
 |
Caipi
2006-05-30 13:16:19
|
673
|
Hát megoldást javasolt az enyém, mondjuk az is 10 centit elvett volna, de nem számszerűsítette decibelben. Igazából azt mondta, hogy utólag csak javítani lehet, jóvá tenni nem. (Különösen igaz ez persze a felülről jövő áthallásra, amit aligha tudsz Te megoldani.)
Csott Róbert 30/2039324 |
|
A hozzászólás:
 |
ehead
2006-05-30 11:13:39
|
671
|
Engem is érdekelne egy jó akusztikus, mondjuk olyan cég, aki be is méri és úgy számolja ki, hogy az általa javasolt megoldással mennyivel csökkenthető az áthallás.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-05-29 11:11:02
|
670
|
| Lassan nálam is aktuális lesz a probléma, tudtok ajánlani valami normális hangszigetelő céget? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|