|
|
|
|
 |
t3v3d3s
2006-05-29 15:16:21
|
305
|
úgy értettem, konyha-étkező, ebben nincs benne a nappali. nekünk meg nincs tévénk :-) de tök jogos a rendnemtartási igény is, bár az én 8 négyzetméteremen megnézném, hogy nézne ki, ha nem tartanék rendet. Pl. csak annyi tányér van, amennyi muszáj, ezért mindig el kell mosogatni; nem lehet elöl hagyni semmit, mert nincs hely stb. Két-három étkészlettel és mosogatógéppel már meggondolnám :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2006-05-29 14:18:03
|
304
|
Off kicsit: nalunk epp azert lett kulon etkezo, mert nem akarom hogy a gyerekek (a ferjemmel az elen:)) tevet nezzenek kaja kozben... Ugyhogy mind a 3 kulon helyiseg lett (nem mellesleg az amerikai konyhahoz szepen rendben kell tartani folyamatosan ami nalam lehetetlenseg). On |
|
Előzmény:
 |
t3v3d3s
2006-05-29 13:46:42
|
303
|
értem, de itt úgy tűnt, megtartják a reggelizőpultot, és akkor ahhoz kellene közel lennie.
(Asszem mondtam már, hogy az én szememben ez a konyha-nappali egységes tér elhibázott, amerikai koncepció, sztem a konyha-étkező, akár nappali nélkül a megoldás, de nyilván mindenkinek más az életvitele, van, aki tévét néz vacsora közben.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|