|
|
|
|
 |
Axióma
2006-05-29 14:18:03
|
304
|
Off kicsit: nalunk epp azert lett kulon etkezo, mert nem akarom hogy a gyerekek (a ferjemmel az elen:)) tevet nezzenek kaja kozben... Ugyhogy mind a 3 kulon helyiseg lett (nem mellesleg az amerikai konyhahoz szepen rendben kell tartani folyamatosan ami nalam lehetetlenseg). On |
|
A hozzászólás:
 |
t3v3d3s
2006-05-29 13:46:42
|
303
|
értem, de itt úgy tűnt, megtartják a reggelizőpultot, és akkor ahhoz kellene közel lennie.
(Asszem mondtam már, hogy az én szememben ez a konyha-nappali egységes tér elhibázott, amerikai koncepció, sztem a konyha-étkező, akár nappali nélkül a megoldás, de nyilván mindenkinek más az életvitele, van, aki tévét néz vacsora közben.) |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2006-05-29 06:48:41
|
302
|
| Hat en a huto tervezesekor bizony gondoltam arra is, hogy az etkezohoz kozel legyen, mert reggelit sot vacsorat is gyakran csak hidegkajat (marmint szendvics jellegueket) eszunk, csak hetvegen fozok rendszeresen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|