|
|
|
|
 |
t3v3d3s
2006-05-29 13:46:42
|
303
|
értem, de itt úgy tűnt, megtartják a reggelizőpultot, és akkor ahhoz kellene közel lennie.
(Asszem mondtam már, hogy az én szememben ez a konyha-nappali egységes tér elhibázott, amerikai koncepció, sztem a konyha-étkező, akár nappali nélkül a megoldás, de nyilván mindenkinek más az életvitele, van, aki tévét néz vacsora közben.) |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2006-05-29 06:48:41
|
302
|
| Hat en a huto tervezesekor bizony gondoltam arra is, hogy az etkezohoz kozel legyen, mert reggelit sot vacsorat is gyakran csak hidegkajat (marmint szendvics jellegueket) eszunk, csak hetvegen fozok rendszeresen. |
|
Előzmény:
 |
t3v3d3s
2006-05-27 20:26:27
|
301
|
így már érthetőbb (alacsony asszonka :-) még annyi, hogy sztem a hűtő a kajaelőállítási folyamat szerves része, és nem a nappalié, sem az étkezőé (a tálaláshoz mit veszel elő belőle?), de ez már tényleg a ti dolgotok. a lényeg, hogy alapból sem volt teljesen rossz az elképzelésetek, meg hogy nektek megfeleljen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|