|
|
|
|
 |
Axióma
2006-05-25 21:55:52
|
296
|
Ja ez egy csaladi haz. Es a fal barna, csak ha nyilas van rajta (ajtoval vagy nelkule) akkor mar nem... Kamra van csak jo messze onnan, arra mondtam hogy atnevezni hth-nak. De tovabb nem lehet terjeszkedni, az alapterulet adott, ennyi a konyharesz. (Egyebkent szerintem osszeszamolva mar nem is biztos hogy olyan keves a szekreny, mondjuk folyometerre.) |
|
 |
t3v3d3s
2006-05-25 21:54:39
|
295
|
vagy ha úgy érted, hogy még a ház maga sincs engedélyezve, akkor minden ablakot tegyenek szépen legalább 90-re de inkább méter magasra.
Akkor a naptér részen van egy belső üvegajtó-fal és egy külső üveg valami? mindegy, az a vége maradhat szerintem nagyjából, ahogy a rajzon van. |
|
A hozzászólás:
 |
t3v3d3s
2006-05-25 21:51:11
|
294
|
na de most ez egy külön ház vagy egy lakás egy társasházban? társasházban a külsőt nem lehet megváltoztatni.
"azon a végén az eredeti is maradhat" - aszittem, a fal barna :-) akkor legalább az asztal egyik vége legyen lekerekített, többen leülhetnek.
Ha meg teljesen át lehet alakítani, kamrát neki! |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2006-05-25 21:48:27
|
293
|
Hulyeseget irtam, mar nincs masik etkezo, ki lett szervezve... szoval akkor csak ami latszik, bocs. Az asztalt a kulso falon keresztul rajzoltad (ami ugyan nem fal hanem ajto), persze nem tudhattad csak szolok hogy ez azert nem lesz jo. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|