Keresés

Részletes keresés

t3v3d3s Creative Commons License 2006-05-25 21:51:11 294
na de most ez egy külön ház vagy egy lakás egy társasházban? társasházban a külsőt nem lehet megváltoztatni.

"azon a végén az eredeti is maradhat" - aszittem, a fal barna :-)
akkor legalább az asztal egyik vége legyen lekerekített, többen leülhetnek.

Ha meg teljesen át lehet alakítani, kamrát neki!
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2006-05-25 21:48:27 293
Hulyeseget irtam, mar nincs masik etkezo, ki lett szervezve... szoval akkor csak ami latszik, bocs.
Az asztalt a kulso falon keresztul rajzoltad (ami ugyan nem fal hanem ajto), persze nem tudhattad csak szolok hogy ez azert nem lesz jo.
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2006-05-25 21:44:13 292
Meg nem adtak le a tervet, pont azert kerdezi, hogy mit kene meg valtoztatni... (mar bocs hogy beszelek a neveben, de ha mar en iranyitottam ide).
Etkezo kulon van, az nincs a kivagason. A napter egy tkp. telikert, ugyhogy csak nem latszik jol hogy van ott egy nagy nyilo ajto, az mar a hazon kivul van, sot a telikert most nem is lesz elsore bezarva. Az asztal be van rajzolva belulre is meg kivulre is, hogy hogyan fer el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!