Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2006-05-25 20:29:23 289
Ja az ablakaik adottak (marmint fizikailag), es a magassag meg abbol adodik hogy egy vonalban legyenek az ajtokkal. Persze gozom sincs ezek mennyire vannak kobe vesve hogy csak ugy lehetnek.
A hozzászólás:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-05-25 19:55:43 286
meg egyébként sztem itt a sok ablak és a parapet alacsony szintje a legfőbb gond.
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2006-05-25 19:45:04 284
Na tessek, en azt mondtam hogy tul nagy a tavolsag a konyhaban sok lesz a km erre kiderul hogy pont forditva, kevesnek tartjatok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!