|
|
|
|
 |
Axióma
2006-05-25 20:29:23
|
289
|
| Ja az ablakaik adottak (marmint fizikailag), es a magassag meg abbol adodik hogy egy vonalban legyenek az ajtokkal. Persze gozom sincs ezek mennyire vannak kobe vesve hogy csak ugy lehetnek. |
|
A hozzászólás:
 |
t3v3d3s
2006-05-25 19:55:43
|
286
|
| meg egyébként sztem itt a sok ablak és a parapet alacsony szintje a legfőbb gond. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2006-05-25 19:45:04
|
284
|
| Na tessek, en azt mondtam hogy tul nagy a tavolsag a konyhaban sok lesz a km erre kiderul hogy pont forditva, kevesnek tartjatok... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|