Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2006-05-25 20:27:33 288
Jogos, persze, a tavolsagot irtad... en is kis konyhahoz vagyok szokva, es fura ez az elrendezes, mert jo a sorrend de soknak tunik a tavolsag. Ha en kene fozzek benne inkabb a huto helyett kicsi kamrat tennek, de ezt mar mondtam neki is, es azt az ablak elotti pultot megis inkabb szekrenyeznem (kajahely van itt boven azon kivul is). Vagy arra gondoltam hogy ekkora terben mar javasolni fogtok egy G konyhat terbe nyulva (tobb alsoszekreny kapasbol), vagy ilyesmi. En nagyon nem ertek hozza, itt a forumban ragadt ram valami max...
t3v3d3s Creative Commons License 2006-05-25 20:05:49 287
na jó, kiszámoltam: ha a 311 a falak tengelytávolsága, akkor 60-as szabvány alsó elemekkel számolva kb. 190 centi a lépegetőtér, a hűtő-tűzhely átló talán még plusz fél méter lehet. Az nem annnyira sok. Viszont továbbra is megoldandó a szekrényhiány: hűtő mondjuk az étkező felőli sarokra, mögé a térbe lógó fal(??), és a hűtő mostani helyénél szekrények alul-felül (esetleg mosogatógép is át a székkel jelölt pultos falra?). Bár a szekrény oldala látványnak nem tudom, milyen, arra honnan lehet rálátni? A bejárattól?

A hozzászólás:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-05-25 19:54:07 285
most nem azért, de ezt írtam: " de 3 métert gyalogolni víz és tűzhely között nem a legjobb." A hűtő még mindig messze van, de az elmegy, mert a főzés elején kipakolja az ember, ami kell (legalábbis én), és általában jó része a mosogatóhoz megy, onnan meg már tényleg csak egy ugrás :-)

(mondom én, akinek a konyha-étkezője összesen 8 m2, és kényszerből hűtő- tűzhely-mosogató a sorrend)
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2006-05-25 19:45:04 284
Na tessek, en azt mondtam hogy tul nagy a tavolsag a konyhaban sok lesz a km erre kiderul hogy pont forditva, kevesnek tartjatok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!