|
|
|
|
 |
t3v3d3s
2006-05-25 19:55:43
|
286
|
| meg egyébként sztem itt a sok ablak és a parapet alacsony szintje a legfőbb gond. |
|
 |
t3v3d3s
2006-05-25 19:54:07
|
285
|
most nem azért, de ezt írtam: " de 3 métert gyalogolni víz és tűzhely között nem a legjobb." A hűtő még mindig messze van, de az elmegy, mert a főzés elején kipakolja az ember, ami kell (legalábbis én), és általában jó része a mosogatóhoz megy, onnan meg már tényleg csak egy ugrás :-)
(mondom én, akinek a konyha-étkezője összesen 8 m2, és kényszerből hűtő- tűzhely-mosogató a sorrend) |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2006-05-25 19:45:04
|
284
|
| Na tessek, en azt mondtam hogy tul nagy a tavolsag a konyhaban sok lesz a km erre kiderul hogy pont forditva, kevesnek tartjatok... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|