Keresés

Részletes keresés

t3v3d3s Creative Commons License 2006-05-25 19:55:43 286
meg egyébként sztem itt a sok ablak és a parapet alacsony szintje a legfőbb gond.
t3v3d3s Creative Commons License 2006-05-25 19:54:07 285
most nem azért, de ezt írtam: " de 3 métert gyalogolni víz és tűzhely között nem a legjobb." A hűtő még mindig messze van, de az elmegy, mert a főzés elején kipakolja az ember, ami kell (legalábbis én), és általában jó része a mosogatóhoz megy, onnan meg már tényleg csak egy ugrás :-)

(mondom én, akinek a konyha-étkezője összesen 8 m2, és kényszerből hűtő- tűzhely-mosogató a sorrend)
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2006-05-25 19:45:04 284
Na tessek, en azt mondtam hogy tul nagy a tavolsag a konyhaban sok lesz a km erre kiderul hogy pont forditva, kevesnek tartjatok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!