|
|
|
|
 |
m a x
2006-06-02 09:21:53
|
6913
|
| Fotózd le, hírdesd meg! Hátha... |
|
 |
stefiadri
2006-05-25 10:50:43
|
6907
|
| Szerintem tisztázd velük, hogy ha valaki vállalná tényleg odaadnák -e a kutyát. Ha igen akkor meg kellene próbálni mondjuk fényképpel illusztrálva akár itt is hátha beleszeret valaki. Addig pedig nyilván gondoskodnak róla a mostani gazdáik. |
|
A hozzászólás:
 |
Pocok80
2006-05-25 10:17:52
|
6906
|
Nextdoor, Max!
Mit lehet tenni, ha egy nagy testú, de inkább hatalmas kutyát nagyon kis kennelben tartanak és soha nem engedik ki (azzal az indokkal, hogy kitapossa a füvet) csak ha hetente egyszer elviszik sétálni. Szegény kutyus a kutyaól tetején gubbaszt és ha a szomszédok kutyái mennek a kerítés közelébe meg van őrülve, ami értheteő. Egyébként kedves jó pofa kutya. Kan, kb 3-4 éves.
Nagyon sajnálom, de a gazdái jobban szeretik a füvüket, mint őt. És ráadásul babát várnak, tehát gondolom még jobban ki lesz rekesztve szegény kutya. Egyszer már mondták, hogy szívesen odaadják, ha kell, de én nem tudok vele mit csinálni. Szerintetek mit tegyek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|