Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gyugyu3 Creative Commons License 2006-05-24 20:43:41 270
Ha a debesség számít, akkor a gyorsabbat javasolom. (szerintem neked számít, mivel ds- kezeli a gyors kártyákat). Ja meg amelyik éppen kapható. :) (nekem az a tapasztalatom, hopgy amit hírdetnek nem minden esetben fedi a valóságot.) érdemes telefonon érdeklődni.
Előzmény:
danokaa Creative Commons License 2006-05-19 09:38:58 269

Üdv mindenkinek!

 

Ti melyiket javasoljátok és miért!

Tükörreflexes digitális géphez lenne!

Teljesítményben kevés az eltérés,inkább a márka miatt kérdem?

 

Kingston SD 512MB Elit Pro - írás: 7.7MB/sec / olvasás: 8.2MB/sec         8620.-

 

SanDisk SD 512Mb Ultra II - írás: 9MB/sec / olvasás: 10MB/sec   10,399 .-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!