|
|
|
|
 |
pitman
2006-05-25 08:31:02
|
374
|
Én nem akarok ilyet csinálni, nincs se felesleges fényképezőm, se szűrőm az akcióhoz, ez csak egy ötlet volt azonkak, akik esetleg akarnak ilyesmit csinálni, de a korábban vázolt problémával találják szembe magukat. Mivel itt egyenes felületeket kell csiszonli, egyszerűen kivitelezhető, főleg, ha előtte a filterre fel is van rajzolva a kívánt méret és a korong előtt/mellett esetleg valamire rá lehet támasztani a fogót. Ha valaki hasznosítani tudja az ötletet, már megérte. :)
|
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2006-05-24 15:07:47
|
373
|
| Aha... akkor sok szerencsét. Én eleget bajlódok a mostanság divatos kis szemüvegkeretekbe való lencsékkel, amit nem eszik meg a csiszológép. Nincs idegrendszerem ilyenekkel bajlódni :))) |
|
Előzmény:
 |
pitman
2006-05-24 07:57:58
|
372
|
| Mondta valaki, hogy kézbe kell fogni? Pl. kombinált fogó, a pofák között kis szarvasbőr, közte a szűrő és lehet csiszolni. Nem ördöngősség, de számos más módszer lehetséges még. Políroztam és köszörültem már apróbb dolgokat, szerintem simán kivitelezhető. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|