|
|
|
|
 |
Caipi
2006-05-24 11:23:36
|
663
|
| Hát ahogy gondolod, de Rajtad kívül senki nem kérdőjelezte meg, és én garantáltan nem fogom... bár Morpet olvtárs is tanúvallott a nála (a legfelső emeleten!) hallható zajokról (pisilések, miegymás:-D). |
|
A hozzászólás:
 |
aiko
2006-05-24 08:19:47
|
662
|
| Azért már az is biztató, ha hivatkozási alapként szerepeltették a szabványt. Ha találok vmi konkrétabbat az ügyben, mindenképpen közzéteszem. |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2006-05-23 22:10:25
|
661
|
| Szóba konkrétan nem került, de mindkét akusztikus (az enyém és a bíróság által kierndelt) szakvéleményében szerepelt. Na meg többször olvastam újságban, neten, újépítésű lakások hirdetésében hivatkozásként. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|