Keresés

Részletes keresés

nord Creative Commons License 2006-05-23 20:07:40 433
OK, jó makrózást!:)
A hozzászólás:
tutajos_g Creative Commons License 2006-05-23 17:48:36 432
A 100/2.8 és 70-200/2.8 mellé nem tervezek EF-S obit, így a reszelés föl sem merül. Köszönöm a választ, üdv,
Gábor
Előzmény:
nord Creative Commons License 2006-05-23 07:13:15 431

Igen, egyenértékűek.

Még egy dolog a Canon közgyűrűről: igaz, hogy drágább, de akkor érdemes olyat venni, ha esetleg EF-S obival is szeretnél makrózni. Ugyanis az EF-S-eknek a kialakításuk miatt tágabb nyílás kell a közgyűrűn, és ez csak a II-vel jelölt Canon közgyűrűn van meg. Persze a Soligort és a Kenkot is ki lehet reszelni, ha van hozzá bátorságod és affinitásod:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!