|
|
|
|
 |
pitman
2006-05-24 07:57:58
|
372
|
| Mondta valaki, hogy kézbe kell fogni? Pl. kombinált fogó, a pofák között kis szarvasbőr, közte a szűrő és lehet csiszolni. Nem ördöngősség, de számos más módszer lehetséges még. Políroztam és köszörültem már apróbb dolgokat, szerintem simán kivitelezhető. |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2006-05-23 17:28:58
|
371
|
| Hát kézicsiszolóval elvileg megy a dolog, de hogy a túróba fogsz meg egy 1 centis valamit úgy, hogy ne a kezed vigye le a kő??? |
|
Előzmény:
 |
pitman
2006-05-23 08:22:00
|
370
|
| Az nem lehet megoldás, hogy nagyobbat csiszoltat az ember és utána méretre vágják, illetve csiszolják (ez utóbbi művelethez már nem kell gép)? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|