|
|
|
|
 |
Caipi
2006-05-23 22:10:25
|
661
|
| Szóba konkrétan nem került, de mindkét akusztikus (az enyém és a bíróság által kierndelt) szakvéleményében szerepelt. Na meg többször olvastam újságban, neten, újépítésű lakások hirdetésében hivatkozásként. |
|
A hozzászólás:
 |
aiko
2006-05-23 17:03:02
|
660
|
Caipi,
az előzőekben irtad, hogy volt néhány tárgyalásod. Erre kitért-e a biróság, mivel feltételezem, hogy az ügyvédeddel szintén hivatkoztatok a szabványra.
Egyébként a szabványról szóló tv-ben utalás van egy rendeletszintű szabályozásra, legjobb tudomásom szerint FM /FVM/ rendelet szabályozza a kötelező szabványokat. Még utánanézek, csak most kezdtem el igazán foglalkozni a dolog jogi aspektusával.
üdv mindenkinek |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|