Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2006-05-23 22:10:25 661
Szóba konkrétan nem került, de mindkét akusztikus (az enyém és a bíróság által kierndelt) szakvéleményében szerepelt. Na meg többször olvastam újságban, neten, újépítésű lakások hirdetésében hivatkozásként.
A hozzászólás:
aiko Creative Commons License 2006-05-23 17:03:02 660

Caipi,

 

az előzőekben irtad, hogy volt néhány tárgyalásod. Erre kitért-e a biróság, mivel feltételezem, hogy az ügyvédeddel szintén hivatkoztatok a szabványra.

Egyébként a szabványról szóló tv-ben utalás van egy rendeletszintű szabályozásra, legjobb tudomásom szerint FM /FVM/ rendelet szabályozza a kötelező szabványokat. Még utánanézek, csak most kezdtem el igazán foglalkozni a dolog jogi aspektusával.

üdv mindenkinek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!