Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2006-05-23 16:12:34 659
Hát ehhez tán egy jogászt keress... nekem mindenki úgy adta elő, hogy ez az, amit be kell tartani. De egyébként meg úgysem ezen múlik, vagy nem csak ezen múlik, hogy mit ítélnek. Tanút is vihetsz elátámasztani az általad tapasztaltakat stb. 
A hozzászólás:
aiko Creative Commons License 2006-05-23 14:26:15 658
Sziasztok

 

Most kapcsolódom be a topicba. A probléma ua. A hivatkozott szabvánnyal kapcsolatban egyelőre nem világos nálam, kötelező érvényű-e egyáltalán, mivel főszabály szerint a szabványok /msz/ nem kötelezőek, csak ha azokat jogszabály kötelezővé nem teszi. Az ominózus szabványra vonatkozó kötelezővé tevő jogszabályt még nem találtam. Szerintetek lehetséges-e a szabványra hivatkozni az építtető, esetleg bíróság előtt. Kötelezi az építtetőt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!