|
|
|
|
 |
Caipi
2006-05-23 16:12:34
|
659
|
| Hát ehhez tán egy jogászt keress... nekem mindenki úgy adta elő, hogy ez az, amit be kell tartani. De egyébként meg úgysem ezen múlik, vagy nem csak ezen múlik, hogy mit ítélnek. Tanút is vihetsz elátámasztani az általad tapasztaltakat stb. |
|
A hozzászólás:
 |
aiko
2006-05-23 14:26:15
|
658
|
| Sziasztok
Most kapcsolódom be a topicba. A probléma ua. A hivatkozott szabvánnyal kapcsolatban egyelőre nem világos nálam, kötelező érvényű-e egyáltalán, mivel főszabály szerint a szabványok /msz/ nem kötelezőek, csak ha azokat jogszabály kötelezővé nem teszi. Az ominózus szabványra vonatkozó kötelezővé tevő jogszabályt még nem találtam. Szerintetek lehetséges-e a szabványra hivatkozni az építtető, esetleg bíróság előtt. Kötelezi az építtetőt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|