|
|
|
|
 |
madgie
2006-05-23 17:28:58
|
371
|
| Hát kézicsiszolóval elvileg megy a dolog, de hogy a túróba fogsz meg egy 1 centis valamit úgy, hogy ne a kezed vigye le a kő??? |
|
A hozzászólás:
 |
pitman
2006-05-23 08:22:00
|
370
|
| Az nem lehet megoldás, hogy nagyobbat csiszoltat az ember és utána méretre vágják, illetve csiszolják (ez utóbbi művelethez már nem kell gép)? |
|
Előzmény:
 |
madgie
2006-05-22 22:26:47
|
369
|
Ez is egy ötlet...én inkább az infraszűrőt próbálom majd a hotmirror helyére beműteni.
Amúgy tényleg nem lehet optikusnál becsiszolni... a mai csiszológépek 2 centi alatt nem dolgoznak szívesen... a hotmirror mérete meg nem ennyi... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|