Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-05-22 22:26:47 369

Ez is egy ötlet...én inkább az infraszűrőt próbálom majd a hotmirror helyére beműteni.

Amúgy tényleg nem lehet optikusnál becsiszolni... a mai csiszológépek 2 centi alatt nem dolgoznak szívesen... a hotmirror mérete meg nem ennyi...

A hozzászólás:
pajko Creative Commons License 2006-05-22 18:50:51 368
nana. vannak tok jo kulso infra blokkolok, most keszulok venni 1-et. de elobb a hot mirroromat szeretnem megmuteni.
nem olyan regen vettem ki a gepembol (minolta dimage z10). probaltam optikanal csiszoltatni helyettesito uveget, de elkuldtek azzal, hogy ilyen pici uveggel nem tudnak mit kezdeni. szoval maradt az a megoldas, hogy fogtam egy marek homokot, azt ledorzsoltem a hot mirror bevonatat, ugyelve arra, hogy ne karcoljam tulsagosan, majd fogkremmel valaemnnyire kipoliroztam. most vadaszom cerium-oxidra a finompolirozashoz. a hot mirror egyebkent sem kellene, szoval nem kar erte, mivel ha helyettesito uvegem lett volna, akkor is legfeljebb a zsebemben hordozgatnam a hot mirrort es eszem agaban sem lenne visszarakni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!