|
|
|
|
 |
madgie
2006-05-22 22:26:47
|
369
|
Ez is egy ötlet...én inkább az infraszűrőt próbálom majd a hotmirror helyére beműteni.
Amúgy tényleg nem lehet optikusnál becsiszolni... a mai csiszológépek 2 centi alatt nem dolgoznak szívesen... a hotmirror mérete meg nem ennyi... |
|
A hozzászólás:
 |
pajko
2006-05-22 18:50:51
|
368
|
nana. vannak tok jo kulso infra blokkolok, most keszulok venni 1-et. de elobb a hot mirroromat szeretnem megmuteni. nem olyan regen vettem ki a gepembol (minolta dimage z10). probaltam optikanal csiszoltatni helyettesito uveget, de elkuldtek azzal, hogy ilyen pici uveggel nem tudnak mit kezdeni. szoval maradt az a megoldas, hogy fogtam egy marek homokot, azt ledorzsoltem a hot mirror bevonatat, ugyelve arra, hogy ne karcoljam tulsagosan, majd fogkremmel valaemnnyire kipoliroztam. most vadaszom cerium-oxidra a finompolirozashoz. a hot mirror egyebkent sem kellene, szoval nem kar erte, mivel ha helyettesito uvegem lett volna, akkor is legfeljebb a zsebemben hordozgatnam a hot mirrort es eszem agaban sem lenne visszarakni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|