Keresés

Részletes keresés

tutajos_g Creative Commons License 2006-05-23 00:47:15 430
Kösz a tanácsot. Canon felejtve. A Soligor-ról valamiért azt hittem, műanyag... Írod, hogy nem, meg látom is a neten, hogy 300g, Kenko 270g, és mindkettő tudja az AF-et. Szerinted nagyjából egyenértékűek? Ha igen, árban a Kenko jobbnak tűnik, mert $159, míg a Soli €139.
A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2006-05-20 22:46:29 428
Miért nem veszel egy Soligor sort? Ugyanolyan fémkarika ez és a Kenko is, mint a Canon - csak nem olyan drága:)
Előzmény:
tutajos_g Creative Commons License 2006-05-15 01:22:11 424
Asszem rosszkor kértem tanácsot, a pengeváltás közben nem volt időtök rám... Nos, röviden a kérdés: mik a tapasztalatok a Kenko közgyűrűkkel (vs. Canon EF25), egy C.100-as makróhoz és főleg egy C.70-200-hoz?

Kösz,
Gábor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!