|
|
|
|
 |
tutajos_g
2006-05-23 00:47:15
|
430
|
| Kösz a tanácsot. Canon felejtve. A Soligor-ról valamiért azt hittem, műanyag... Írod, hogy nem, meg látom is a neten, hogy 300g, Kenko 270g, és mindkettő tudja az AF-et. Szerinted nagyjából egyenértékűek? Ha igen, árban a Kenko jobbnak tűnik, mert $159, míg a Soli €139. |
|
A hozzászólás:
 |
nord
2006-05-20 22:46:29
|
428
|
| Miért nem veszel egy Soligor sort? Ugyanolyan fémkarika ez és a Kenko is, mint a Canon - csak nem olyan drága:) |
|
Előzmény:
 |
tutajos_g
2006-05-15 01:22:11
|
424
|
Asszem rosszkor kértem tanácsot, a pengeváltás közben nem volt időtök rám... Nos, röviden a kérdés: mik a tapasztalatok a Kenko közgyűrűkkel (vs. Canon EF25), egy C.100-as makróhoz és főleg egy C.70-200-hoz?
Kösz, Gábor |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|