Keresés

Részletes keresés

Kuulpix Creative Commons License 2006-05-20 21:23:53 427

Mire vadászol amire nem elég az a 420mm? Egyébként szerintem már önmagában is a használhatóság határát súrolja a vége annak a gépnek.

Az optiformosokat kérdezd meg a lehetőségekről. Ha jól rémlik a raynox gyárt olyan nem gyári tudst amire 52-es szűrőt és konvertert lehet tenni. Ezzel biztosan olcsóbban megúszod mivel ha egyáltalán létezik 72-es méretű konverter, akkor is horror lehet az ára. A gép objektívje pedig nem indokolja a 72-es méretet, csak idióta módon csinálták meg, hogy a napellenző végére került a filter thread.

All in all gondold át hússzor, de ha kíváncsi vagy menj el az optiformba és próbáld ki ha van nekik valami ajánlatuk.

A hozzászólás:
husevotelefonfulke Creative Commons License 2006-05-20 10:29:43 426

 

 

Na, esetleg vkinek vmi ötlet?

Vagy ha vki próbált fz20-hoz tele előtétet és bejött neki, az is nagyon érdekelne.

 

 

 

 

Előzmény:
husevotelefonfulke Creative Commons License 2006-05-18 16:31:02 425

 

 

Hol tudnék szerzni Cokin kétszerező tele előtétet? Lehetőleg 72mm-es kéne vagy nagyobb. Studioline-nál nincs csak szűrő Cokinból.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!