Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
klep Creative Commons License 2006-05-17 20:24:08 13

Ez az EU központ hol van? Gondolom vhol Nyugat-Európában.

Ezek szerint oda kellene elküldenem az obit, vázzal együtt, ugye?

De macerás ez a tükörreflexes világ, anno a Minolta Z1-emet nem kellett kalibrálni... :D

Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2006-05-15 16:15:38 10
Tamronnál nem tudom, a Sigmát az EU központ tudja kalibrálni. Végülis annyit csinálnak, hogy megnézik mennyit téveszt az obi a váz által megadott értékhez képest és beleégetik az obi firmware-be az új értéket, amivel korrigálni kell a kapott adatot. Közben ellenőrzik az optikai utat is és szükség esetén újraállítják a kimozdult lencsetagokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!