Keresés

Részletes keresés

Emi2 Creative Commons License 2006-05-15 20:21:21 274

Szia!

Persze,hogy aktuális!

Köszi, hogy gondoltál rám!

Várom a képeket.

 

A hozzászólás:
Jamie25 Creative Commons License 2006-05-15 16:07:15 273

Emi2: ha esetleg aktuális még a konyhabútor téma, akkor hamarosan jelentkezem a képekkel! Sajnos közbe jött egy probléma és csak most tudtam nekiállni, már csak az ajtókat kell felszerelnem, gépek már bent vannak és működnek.

Az ajtókban lett a legnagyobb változás, luc helyett vörös fenyőből készültek és nem igazán spaletta stílus hanem egyenes betéttel, hogy lehessen rá festeni.

J.

 

Előzmény:
Emi2 Creative Commons License 2006-03-16 09:24:07 262
Azt nagyon megköszöném.
De ha nem akarod itt publikálni akkor az emilio3@freemail.hu email címre is küldheted.
Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!