|
|
|
|
 |
Emi2
2006-05-15 20:21:21
|
274
|
Szia!
Persze,hogy aktuális!
Köszi, hogy gondoltál rám!
Várom a képeket.
|
|
A hozzászólás:
 |
Jamie25
2006-05-15 16:07:15
|
273
|
Emi2: ha esetleg aktuális még a konyhabútor téma, akkor hamarosan jelentkezem a képekkel! Sajnos közbe jött egy probléma és csak most tudtam nekiállni, már csak az ajtókat kell felszerelnem, gépek már bent vannak és működnek.
Az ajtókban lett a legnagyobb változás, luc helyett vörös fenyőből készültek és nem igazán spaletta stílus hanem egyenes betéttel, hogy lehessen rá festeni.
J.
|
|
Előzmény:
 |
Emi2
2006-03-16 09:24:07
|
262
|
Azt nagyon megköszöném. De ha nem akarod itt publikálni akkor az emilio3@freemail.hu email címre is küldheted. Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|