Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lumi Creative Commons License 2006-05-14 12:47:48 4
10D-n.
Előzmény:
klep Creative Commons License 2006-05-13 20:12:35 3
Milyne vázon használod? Azt hiszem még a 300D a legtoleránsabb, azokon nem is szokott probléma lenni, de se 10D-n, se 350D-n nem működnek megbízhatóan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!