Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-05-13 12:32:29 1
Eztm már sokszor leírtam de nofene mégegyszer.Nekem szinte csak sigmáim vannak(már egy tamron is:) ).Egy eos 300-assal tényleg eléggé szenvednek,de ha átrakom a 3-asra minden gond megszűnik és azonnal pontosan találnak.....
Előzmény:
klep Creative Commons License 2006-05-13 11:47:47 -

Huh,a topikleírásba már mindent elmondtam.

Szívesen veszek ötleteket, hogyan lehet orvoslni a végtelenbe fókuszálás problémáját Tamron ill. Sigma obikon. Nekem sajna 4 kipróbált obiból 3 rosszul működött.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!