Keresés

Részletes keresés

Pocok80 Creative Commons License 2006-05-12 14:20:35 6896

Jaj de jó köszönöm! Nagyon fájt a szívem érte, remélem jó gazdit fog találni!!!

Nagyon jó hogy vagytok, köszönet a kutyák nevében :)

A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-05-12 13:40:09 6895
Kihozták, ideiglenes befogadónál van, egy gazdijelölt megnézte, aztán nem kellett, úgy tudom, még gazdira vár. Soku a neve
Előzmény:
Pocok80 Creative Commons License 2006-05-12 13:30:33 6894
Esetleg nem tudjátok mi lett az Akita sorsa?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!