Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-05-12 04:59:08 353
fogok=fogod... bocs
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-05-12 04:58:46 352

"kísérletképp 2 réteg feketére sült színes negatív került a 72-es szürő-darab helyére"

 

Jó is az... kár, hogy már más kitalálta. pl. a DFM egyik régebbi számában is ezt ajánlották próbaképpen.

Első próbálkozásnak jó ez a kép, sztem próbálgasd még :)

...addig fogok itt a barkács dolgaidat nyomni, míg kedvet nem kapok előszedni a Pana LC-33-at, és megint nekiállni bütykölni :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!