|
|
|
|
 |
madgie
2006-05-12 04:59:08
|
353
|
| fogok=fogod... bocs |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2006-05-12 04:58:46
|
352
|
"kísérletképp 2 réteg feketére sült színes negatív került a 72-es szürő-darab helyére"
Jó is az... kár, hogy már más kitalálta. pl. a DFM egyik régebbi számában is ezt ajánlották próbaképpen.
Első próbálkozásnak jó ez a kép, sztem próbálgasd még :)
...addig fogok itt a barkács dolgaidat nyomni, míg kedvet nem kapok előszedni a Pana LC-33-at, és megint nekiállni bütykölni :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|