Keresés

Részletes keresés

aud Creative Commons License 2006-05-11 15:07:59 12
Azért mert Magozott Cseresznyét és OI-Kor-t szoktam hallgatni és a Fideszre szavaztam egyből fasiszta vagyok mi? A mocskos kommunista rockzene tette ezt az országot tönkre. Az Edda meg Paksi József a Pokolgépből.
A hozzászólás:
Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 15:03:12 10

Te nem vagy komplett! Minden rocker "fasisztoid vonású" mi?! És ki kívánta a rockerek halálát?! Kissé sem vagy fasiszta ugye?!

 

Remélem jönnek majd értelmesebb emberek is ide! Veled nem tárgyalok többet, mert kitör a harmadik világháború. Kérlek szépen, hogy a békesség kedvéért vonulj vissza a tieidhez! Előre is nagyon szépen köszönöm!

Előzmény:
aud Creative Commons License 2006-05-11 14:51:12 8
Ezeket a fasisztoid vonásokat nem szeretem a rockerekben láttod. Varg Vikernes meg a csicskapunk. Te is daráltál tyúkot koncerten, mi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!