Keresés

Részletes keresés

Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 15:03:12 10

Te nem vagy komplett! Minden rocker "fasisztoid vonású" mi?! És ki kívánta a rockerek halálát?! Kissé sem vagy fasiszta ugye?!

 

Remélem jönnek majd értelmesebb emberek is ide! Veled nem tárgyalok többet, mert kitör a harmadik világháború. Kérlek szépen, hogy a békesség kedvéért vonulj vissza a tieidhez! Előre is nagyon szépen köszönöm!

A hozzászólás:
aud Creative Commons License 2006-05-11 14:51:12 8
Ezeket a fasisztoid vonásokat nem szeretem a rockerekben láttod. Varg Vikernes meg a csicskapunk. Te is daráltál tyúkot koncerten, mi?
Előzmény:
Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 14:49:05 7
Ja, és ha nem vagy rocker, akkor mit keresel itt? Menj a saját társaságodhoz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!