|
|
|
|
 |
Stephen-J
2006-05-11 15:03:12
|
10
|
Te nem vagy komplett! Minden rocker "fasisztoid vonású" mi?! És ki kívánta a rockerek halálát?! Kissé sem vagy fasiszta ugye?!
Remélem jönnek majd értelmesebb emberek is ide! Veled nem tárgyalok többet, mert kitör a harmadik világháború. Kérlek szépen, hogy a békesség kedvéért vonulj vissza a tieidhez! Előre is nagyon szépen köszönöm! |
|
A hozzászólás:
 |
aud
2006-05-11 14:51:12
|
8
|
| Ezeket a fasisztoid vonásokat nem szeretem a rockerekben láttod. Varg Vikernes meg a csicskapunk. Te is daráltál tyúkot koncerten, mi? |
|
Előzmény:
 |
Stephen-J
2006-05-11 14:49:05
|
7
|
| Ja, és ha nem vagy rocker, akkor mit keresel itt? Menj a saját társaságodhoz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|