Keresés

Részletes keresés

aud Creative Commons License 2006-05-11 14:51:12 8
Ezeket a fasisztoid vonásokat nem szeretem a rockerekben láttod. Varg Vikernes meg a csicskapunk. Te is daráltál tyúkot koncerten, mi?
A hozzászólás:
Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 14:49:05 7
Ja, és ha nem vagy rocker, akkor mit keresel itt? Menj a saját társaságodhoz!
Előzmény:
aud Creative Commons License 2006-05-11 14:40:24 4
Persze, minden reggel szoktam mosakodni, hisz nem vagyok rocker.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!