|
|
|
|
 |
Stephen-J
2006-05-11 14:49:05
|
7
|
| Ja, és ha nem vagy rocker, akkor mit keresel itt? Menj a saját társaságodhoz! |
|
 |
Stephen-J
2006-05-11 14:47:52
|
6
|
Azért jó lenne, ha nem kívánnád a halálukat! :-( Közöttünk is vannak jóravaló, értelmes emberek, akik nem köpik le a másikat! Nem szabad általánosítani. Nekünk is van jogunk élni!
Ha pedig valakivel személyes ellentéted támadt, azt - szerintem - illene magatok között rendezni... |
|
A hozzászólás:
 |
aud
2006-05-11 14:40:24
|
4
|
| Persze, minden reggel szoktam mosakodni, hisz nem vagyok rocker. |
|
Előzmény:
 |
Stephen-J
2006-05-11 14:36:45
|
3
|
| Tükörbe néztél már ma? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|