Keresés

Részletes keresés

Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 14:49:05 7
Ja, és ha nem vagy rocker, akkor mit keresel itt? Menj a saját társaságodhoz!
Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 14:47:52 6

Azért jó lenne, ha nem kívánnád a halálukat! :-( Közöttünk is vannak jóravaló, értelmes emberek, akik nem köpik le a másikat! Nem szabad általánosítani. Nekünk is van jogunk élni!

 

Ha pedig valakivel személyes ellentéted támadt, azt - szerintem - illene magatok között rendezni...

A hozzászólás:
aud Creative Commons License 2006-05-11 14:40:24 4
Persze, minden reggel szoktam mosakodni, hisz nem vagyok rocker.
Előzmény:
Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 14:36:45 3
Tükörbe néztél már ma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!