Keresés

Részletes keresés

aud Creative Commons License 2006-05-11 14:40:24 4
Persze, minden reggel szoktam mosakodni, hisz nem vagyok rocker.
A hozzászólás:
Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 14:36:45 3
Tükörbe néztél már ma?
Előzmény:
aud Creative Commons License 2006-05-11 14:16:34 1
Szia. Bárcsak minden rocker meghalna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!