|
|
|
|
 |
sziti
2006-05-11 15:01:47
|
9
|
| Hegyekben állnak az ilyen témájú topikok az Indexen (szerencsére). Minek is ez? |
|
 |
Stephen-J
2006-05-11 14:43:08
|
5
|
Szia! Jelentkezem! Imádom a ROCK zenét! :-) Minden bejön, ami az Eddától kb. a Maidenig tart. Szeretem a Punkot is. A lényeg, hogy legyen jó pörgős. A "tombolós" zenét szeretem, a "hörgősöket" nem. :-)
Néhány kedvenc: Edda, Ossian, Scorpions, Depresszió, Tankcsapda (az Ember tervez albumtól...), Kalapács, Pokolgép, stb. |
|
 |
aud
2006-05-11 14:16:34
|
1
|
| Szia. Bárcsak minden rocker meghalna. |
|
 |
Nutty
2006-05-11 14:14:20
|
0
|
r0ck |
|
A hozzászólás:
 |
Soccer_
2006-05-11 14:05:45
|
-
|
| Akkor ezennel ünnepélyesen megnyitom ezt a topicot, mely remélem sok nagyszerű témának, hírnek, élménynek ad majd otthont, s amely lesöpri a sok semmitmondó szAr topicot a felszínről! Éljen a Punk Rock, Metal zene! Klubtagnak jelentkezni itt lehet:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|