Keresés

Részletes keresés

sziti Creative Commons License 2006-05-11 15:01:47 9
Hegyekben állnak az ilyen témájú topikok az Indexen (szerencsére). Minek is ez?
Stephen-J Creative Commons License 2006-05-11 14:43:08 5

Szia! Jelentkezem! Imádom a ROCK zenét! :-) Minden bejön, ami az Eddától kb. a Maidenig tart. Szeretem a Punkot is. A lényeg, hogy legyen jó pörgős. A "tombolós" zenét szeretem, a "hörgősöket" nem. :-)

 

Néhány kedvenc: Edda, Ossian, Scorpions, Depresszió, Tankcsapda (az Ember tervez albumtól...), Kalapács, Pokolgép, stb.

aud Creative Commons License 2006-05-11 14:16:34 1
Szia. Bárcsak minden rocker meghalna.
Nutty Creative Commons License 2006-05-11 14:14:20 0

r0ck

A hozzászólás:
Soccer_ Creative Commons License 2006-05-11 14:05:45 -
Akkor ezennel ünnepélyesen megnyitom ezt a topicot, mely remélem sok nagyszerű témának, hírnek, élménynek ad majd otthont, s amely lesöpri a sok semmitmondó szAr topicot a felszínről! Éljen a Punk Rock, Metal zene! Klubtagnak jelentkezni itt lehet:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!