|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
moonshadow
2006-05-09 20:38:22
|
7
|
Szerintem kell egy független építészszakértőt fogadnod és azzal készíttetni egy állapotfelmérést, hogy milyen hiák vannak.
Egyben tanácsot is tudna adni, hogy ezek a javítások milyen költségvonzattal járnak.
Szerintem a vásárlót itt jobban védi a jog mint a kivitelezőt.
|
|
Előzmény:
 |
Abrash
2006-05-09 20:25:54
|
5
|
van egy (sajna túl alacsonyan) megállapitott kötbér. Ezt esetleg perlem, hogy rosszhiszeműen alacsony - van egy Legfelsőbb Birósági állásfoglalás, ami szerint vállalkozói szerződéseknél a napi 1% (!!! ) sem túlzott, ennek persze az enyém töredéke. Annyira töredéke, hogy a ténylegesn kifizetett összeg kamatánál alig több, szóval az épittető muki illetve cég ezzel jól finanszirozza is magát.
És azzal fenyegetőzik, hogy ha nyilvánosságra viszem, akkor hitelrontásért perel... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|