Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-05-09 17:21:08 345
Olyan ebayos hongkong-i csodaszűrő az enyém. Én is a hotmirror AR rétegére gondoltam először, de azzal úgyse tudok semmit se kezdeni :(
A hozzászólás:
fotoblog Creative Commons License 2006-05-09 12:47:46 343
Bocs, most látom, hogy 3 obival is próbáltad. És milyen szűrőd van most? Még mindig fenntartom a szenzor tükröződésének elméletét.
Előzmény:
fotoblog Creative Commons License 2006-05-09 12:37:58 342

Hahó Madgie!

Nekem így érzésre úgy tűnik az alakja miatt, hogy a szenzor felülete tükröződik vissza az objektív lencséiről. Próbáltad más obival?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!