|
|
|
|
 |
madgie
2006-05-09 17:21:08
|
345
|
| Olyan ebayos hongkong-i csodaszűrő az enyém. Én is a hotmirror AR rétegére gondoltam először, de azzal úgyse tudok semmit se kezdeni :( |
|
A hozzászólás:
 |
fotoblog
2006-05-09 12:47:46
|
343
|
| Bocs, most látom, hogy 3 obival is próbáltad. És milyen szűrőd van most? Még mindig fenntartom a szenzor tükröződésének elméletét. |
|
Előzmény:
 |
fotoblog
2006-05-09 12:37:58
|
342
|
Hahó Madgie!
Nekem így érzésre úgy tűnik az alakja miatt, hogy a szenzor felülete tükröződik vissza az objektív lencséiről. Próbáltad más obival? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|