|
|
|
|
 |
jingo
2006-05-08 19:29:35
|
6888
|
| A székesfehérvári Herosz menhelyen nincs?De van azon kívül Fehérváron másik menhely is. |
|
A hozzászólás:
 |
/Lilla/
2006-05-08 17:54:15
|
6887
|
sziasztok! Fejér megyében keresek kölyök -de legalábbis fiatal- dog jellegű kant (vagy ivartalanított szukát). menhelyről is szívesen befogadunk jó állapotban lévő, kedves kutyát, de mindenképp szeretnénk ha dog keverék lenne. nagy kertbe, szerető családhoz kerülne. messzire nem tudunk elmenni érte, és ajándékba, örökbe fogadni szeretnénk, tehát pénzt nem adunk érte. (esetleg az oltásokért, vagy egyéb ellátásért.) előre is köszönöm, ha bárki tud valamilyen lehetőségről, kérem írjon egy mail-t, minden levelet, segítséget örömmel fogadok! Dobos Lilla d.l.hollo@freemail.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|