Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-05-08 14:31:47 23
Szerintem van ilyen feketelista... csak ez némileg lehet ám szubjektív is. Pl ahol én lakom, a környéken kb 5-6 'vállalkozó' épít házat. Van aki erre esküszik, van aki a másikra... Én pl az egyiket rühellem, mert kispórol minden szart amit lehet, fa nyílászárókat tesz be, stb. Más meg isteníti, mert a szar típustervét eladja úgy, hogy a bejárati ajtónál van szélfogó... ami valójában azt jelenti, hogy a bejűrat egy 90cm széles, 50 cm mély 'lyuk' a ház oldalában... egy bútort nem lehet bevinni, ablakon keresztül költöznek.....
Előzmény:
japex Creative Commons License 2006-05-08 13:49:51 22

Kösz az infót, ezt nem is tudtam.

 

Más:Tudtok-e esetleg valamilyen feketelistát ajánlani, fogyasztóvédelemnél vagy akár itt a fórumon is??!! Most nem a hangáthallás miatt, az normális ikerháznál, hanem, ha a kivitelezö mindent elb*szott, amit el lehet és amit kijavít garisan, azt még jobban elcseszi, hogy már inkább kijavítom én csak ne lássam a paraszt, tudatlan fejüket? Valahol csak kell figyelmeztetni az embereket, hogy melyik építőtől ne vegyenek semmit! De akár nyithatok is egy ilyen topikot, ha még nincs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!