|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-05-08 14:31:47
|
23
|
| Szerintem van ilyen feketelista... csak ez némileg lehet ám szubjektív is. Pl ahol én lakom, a környéken kb 5-6 'vállalkozó' épít házat. Van aki erre esküszik, van aki a másikra... Én pl az egyiket rühellem, mert kispórol minden szart amit lehet, fa nyílászárókat tesz be, stb. Más meg isteníti, mert a szar típustervét eladja úgy, hogy a bejárati ajtónál van szélfogó... ami valójában azt jelenti, hogy a bejűrat egy 90cm széles, 50 cm mély 'lyuk' a ház oldalában... egy bútort nem lehet bevinni, ablakon keresztül költöznek..... |
|
Előzmény:
 |
japex
2006-05-08 13:49:51
|
22
|
Kösz az infót, ezt nem is tudtam.
Más:Tudtok-e esetleg valamilyen feketelistát ajánlani, fogyasztóvédelemnél vagy akár itt a fórumon is??!! Most nem a hangáthallás miatt, az normális ikerháznál, hanem, ha a kivitelezö mindent elb*szott, amit el lehet és amit kijavít garisan, azt még jobban elcseszi, hogy már inkább kijavítom én csak ne lássam a paraszt, tudatlan fejüket? Valahol csak kell figyelmeztetni az embereket, hogy melyik építőtől ne vegyenek semmit! De akár nyithatok is egy ilyen topikot, ha még nincs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|